Вночі, 8 листопада росіяни під час масованої атаки атакували підстанції, які живлять Рівненську та Хмельницьку АЕС.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на міністра закордонних справ Андрія Сибіги.
Він розповів, що ці удари були не випадкові, а добре сплановані. Та закликав терміново скликати засідання Ради керівників МАГАТЕ, щоб відреагувати на ці «неприпустимі ризики».
Нагадаємо, тоді вночі рф завдала масованого удару по Україні, у якому було залучено понад 450 безпілотників та 45 ракет.
