Регіон РівнеРівнянин здобув бронзову медаль на Іграх Нескорених

Рівнянин здобув бронзову медаль на Іграх Нескорених

Рівнянин Павло Коритнюк разом із командою здобув бронзову медаль у дисципліні «Волейбол сидячи» на Іграх Нескорених.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на в.о. міського голови Рівного Віктора Шакирзяна.

До слова, Ігри Нескорених 2025 проходили у Канаді. Українська збірна була представлена найбільшою командою – 35 військовослужбовців та ветеранів, які попри випробування долають перешкоди та виборюють перемоги на спортивному фронті.

Нагадаємо, українці на «Іграх Нескорених» здобули 16 медалей у зимових видах спорту.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc