КриміналРівнянин хотів виграти гроші, а потрапив на гачок шахраїв

Рівнянин хотів виграти гроші, а потрапив на гачок шахраїв

66-річний рівнянин отримав у Telegram повідомлення від невідомої особи про те, що буцімто виграв 2020 доларів США. Однак, щоб отримати гроші, потрібно спершу їх легалізувати.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на ГУНП у Рівненській області.

Повіривши, рівнянин переказав з кредитки майже 13 тисяч гривень шахраям. Але, аферисти пішли далі, та повідомили, аби отримати гроші необхідні ще й сертифікати. Рівнянин знову повірив. Для переконливості, шахрайка назвала своє ім’я – Христина та навіть надіслала світлину свого паспорту.

Загалом, шахраї отримали 53663 гривень.

Рівнян застерігають бути пильними. Повідомлення про виграш коштів – одна із злочинних схем аферистів.

Нагадаємо, шахраї вже «заробляють» на виплаті 1000 гривень.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc