Регіон РівнеРівняни зняли серіал "Слабо" - у мережі з'явився трейлер (ВІДЕО)

Рівняни зняли серіал “Слабо” – у мережі з’явився трейлер (ВІДЕО)

Скоро у світ вийде  серіал під назвою”Слабо?”. Його знімали рівняни з «RAISINS Entertainment». Особливістю є те, що увесь процес відзняли не на професійну камеру, а на iPhone 7. 

Зйомки відбувалися у трьох містах України – Рівному, Луцьку та Львові. Планують випустити 6-7 серій тривалістю 15-20 хвилин.

За сюжетом ми розкриваємо головні проблеми молоді і нашою метою є донести, що люди хочуть змінити практично все, але не мають такої можливості. В серіалі, вони отримують щоденник, який ці можливості їм подарує, адже він може змінювати майбутнє, – розповіла координаторка проекту Валентина Хомич.

Джерело: Рівне медіа

Читайте також: На Рівненщині відзначили активістів РАЕС

Також підписуйтеся на наш паблік у фейсбуці Rivne Online 2.0
Підписуйтесь на наш телеграм канал Рівне Online
Цікаві новини на інстаграм-спільноті rivne.online

Павло Невесенко
Павло Невесенко
"І що тут саме цікаво, ти ж маєш точно так само, такі ж окуляри"

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc