Регіон РівнеРівняни популяризують вакцинацію від грипу у Києві (ФОТО)

Рівняни популяризують вакцинацію від грипу у Києві (ФОТО)

Рівняни долучалися до до популяризації проєкту вакцинації від грипу та першими щепилися у аптеці Києва. У столиці запустили пілотний проєкт, аби зробити процес вакцинації від грипу ще простішим.

Про це інформує Рівненська міська рада.

У проєкті взяли участь голова правління ГО “Батьки за вакцинацію” Федор Лапій, керівник гурту Ot Vinta, художник Юрій Журавель, заступник міського голови Рівного Юрій Поліщук та заступник головного лікаря ПМСД Ювілейний Микола Долик.

Усі вони переконані, що щеплення від грипу потрібні. Важливо, щоб процес вакцинації був простим та не займав багато часу. Нагадаємо, що вакцинація від грипу – це так само важливо, як і вакцинації від коронавірусу. Адже в умовах пандемії, коли людина хворіє на грип та COVID-19, то процес лікування може бути дуже складним.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc