Регіон РівнеРівнянка здобула національне «золото» на командному чемпіонаті України

Рівнянка здобула національне «золото» на командному чемпіонаті України

Рівненська легкоатлетка Наталія Кроль (Прищепа) здобула національне «золото» на командному чемпіонаті України. Мова йде про дистанцію бігу в 1500. 

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на голову Рівненської обласної ради Андрія Карауша.

На дистанції 800 метрів Наталія стала другою.  Вдалий виступ дав їй право відібратись на командний чемпіонат Європи.

Також на змаганнях, які відбулись у Луцьку, медалі здобули й інші вихованки нашої ОШВСМ. Наталія Юрчук на дистанції 100 з/б з результатом 13.22 стала другою, Ольга Машанєнкова на дистанції 400 з/б з результатом 59.22 – третя. Тренери спортсменок Ярослав Нечипорець та Андрій Попеляєв.

Нагадаємо, Ольга Земляк очолила Федерацію легкої атлетики Рівненської області.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc