Регіон РівнеРівнянка Юлія Тимочко стала срібною призеркою вокального шоу "Голос країни" (ФОТО/ВІДЕО)

Рівнянка Юлія Тимочко стала срібною призеркою вокального шоу “Голос країни” (ФОТО/ВІДЕО)

Вчора відбувся фінал 11 сезону вокального шоу “Голос країни”. Рівнянка Юлія Тимочко заспівала пісню “Вільна” та виборола друге місце.

За результатами глядацького голосування переможцем став Сергій Лазановський із команди Наді Дорофеєвої, а Юлія  – срібною призеркою.

Кожен претендент на перемогу мав виконати сольну пісню, виступити зі своїм тренером та насамкінець заспівати музичний твір, з яким розпочинав свій шлях на проєкті.

Тренером Юлії Тимочко була Тіна Кароль, яка розповіла, що віддала своє серце нашій співачці ще на початку шоу. Тоді рівнянка довірилася зірковому тренеру і обрала її з чотирьох крісел.

Вокалістка з Рівного виконала зі своїм тренером Тіною Кароль пісню “Балада про мальви”, а потім – “Wonderful life”.

Зазначимо, що переможець співочого конкурсу отримав квартиру в одному з київських житлових кварталів і гарантований виступ на музичному фестивалі “ATLAS WEEKEND”

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc