Катерина Шепелюк – дворазова чемпіонка XXV літніх Дефлімпійських ігор! Сьогодні у японському Токіо проходили командні змагання серед жінок з дзюдо.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Андрія Карауша.
У півфінальній сутичці команда України здобула перемогу над командою Бразилії з рахунком 2:0. А у фіналі українки були сильніші за збірну Казахстану та здобули перемогу з рахунком 2:0.
Нагадаємо, шестеро спортсменів і тренерів з Рівненщини отримуватимуть стипендії Кабміну.
