Регіон РівнеРівнянка стала чемпіонкою змагань у Японії

Рівнянка стала чемпіонкою змагань у Японії

Катерина Шепелюк – дворазова чемпіонка XXV літніх Дефлімпійських ігор! Сьогодні у японському Токіо проходили командні змагання серед жінок з дзюдо.

Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Андрія Карауша.

У півфінальній сутичці команда України здобула перемогу над командою Бразилії з рахунком 2:0. А у фіналі українки були сильніші за збірну Казахстану та здобули перемогу з рахунком 2:0.

Нагадаємо, шестеро спортсменів і тренерів з Рівненщини отримуватимуть стипендії Кабміну.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc