Регіон РівнеРівнянка пройшла у суперфінал вокального шоу "Голос країни" (ВІДЕО)

Рівнянка пройшла у суперфінал вокального шоу “Голос країни” (ВІДЕО)

Вчора рівнянка Юлія Тимочко взяла участь у півфіналі популярного вокального шоу “Голос країни” та пройшла у фінал.

Юлія Тимочко заспівала пісню “Плакала” гурту KAZKA разом із його вокалісткою Олександрою Заріцькою.

Суперниця рівнянки – співачка Катерина Гладій, виконала пісню “Так мало тут тебе” у дуеті з Валерієм Харчишиним і гуртом “Друга Ріка”.

Зірковий тренер Тіна Кароль разом зі своїми підопічними заспівала пісню “Ты отпусти”.

В результаті голосування Тіна Кароль віддала усі 100% Юлії Тимочко. Глядачі підтримали Катерину Гладій 59 % відсотками голосів, а її суперницю Юлію Тимочко – 41%.

Зважаючи на підтримку тренера Тіни Кароль, місце у суперфіналі виборола Юлія Тимочко.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc