Регіон РівнеРівнян з дітьми запрошують ліпити снігові фігури

Рівнян з дітьми запрошують ліпити снігові фігури

20 січня, у обласному центрі, на майдані Незалежності ліпитимуть снігові фігури. Такий «перфоменс» організовує КП «КАТП-1728». 

Про це інформує Рівненська міська рада. 

«Мінусова погода і кількість снігу на майдані дозволяє нам цікаво та корисно організувати дозвілля рівнян. То ж уже завтра усі бажаючі можуть прийняти участь в конкурсі на найкращу снігову фігуру і навіть отримати за це призи», – розповідає заступник міського голови Рівного Володимир Дяк. Начальник КАТП-1728 Ростислав Кралюк розповідає, що на підприємстві вже підготували знаряддя для сніголіплення, і чекають рівнян з дітьми на майдані Незалежності об 11:00 годині. Сам захід триватиме до 14 години.

Участь у заході можлива за наявності захисних масок, рукавиць, хорошого настрою та умови дотримання дистанції в 1,5 метра.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc