Регіон Рівне"Рівнеобленерго" витратить на лічильники понад 13 мільйонів гривень

“Рівнеобленерго” витратить на лічильники понад 13 мільйонів гривень

Приватне акціонерне товариство “Рівнеобленерго” планує придбати 35100 лічильників електроенергії.

Відповідний тендер опублікували на сайті публічних закупівель України “Прозорро”.

Покупка обійдеться енергетикам у 13,98 мільйона гривень.

Хто постачатиме пристрої, наразі не відомо – тендер відбудеться 18 травня.

Пропозиції ж на торги подали лише дві фірми: ТОВ “Албат” та ТОВ “ТК Промелектро”.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc