Регіон РівнеРівненський таксист п'яним виїхав на роботу

Рівненський таксист п’яним виїхав на роботу

Патрулюючи на вулиці Євгена Коновальця, інспектори зупинили водія транспортного засобу Opel, який порушив ПДР.

Про це повідомляє патрульна поліція Рівненщини.

За кермом інспектори побачили 54-річного чоловіка. У салоні автомобіля були також пасажири, які повідомили, що керманич надає послуги таксі. Під час спілкування патрульні виявили ознаки алкогольного сп’яніння. Громадянин відмовився проходити огляд на місці зупинки. А результат у медичному закладі: 2,13 проміле.

Транспортний засіб доправлений на арешт майданчик.

На громадянина, який уперше сів за кермо у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння, чекає адміністративна відповідальність у вигляді штрафу 17 000 гривень та позбавлення права керування автомобілем на 1 рік.

Нагадаємо, вчора на Рівненщині загорілась вантажівка.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc