Восени Рівненський обласний шкірвендиспансер, після кількамісячної паузи, відновлює виїзні прийоми. Щомісяця один раз будуть приймати пацієнтів у визначених громадах.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Андрія Карауша.
Зараз графік сформований такий:
- 17 вересня – Млинівський ЦПМСД
- 9 жовтня – Костопільський ЦПМСД
- 6 листопада – Сарненський ЦПМСД
Нагадаємо, на Рівненщині зростає кількість пацієнтів із захворюваннями шкіри: причина.
