Регіон РівнеРівненські спортсменки привезли медалі із Словаччини

Рівненські спортсменки привезли медалі із Словаччини

Днями рівненські спортсменки із СК “Золота осінь” гідно представили Україну на Міжнародній першості з художньої гімнастики у Словаччині.

Золоті медалі змагань виграли наші Онищенко Марія, Тараторкіна Аліса, Рубас Вікторія, Рубашка Ульяна. Срібло здобули Чайка Софія, Зон Міла, Проскуркіна Аліна, Мельник Глікерія, Шевцова Анна.

Додамо, що на змаганнях в Словаччині на килимі змагалося більше 360 учасників із 58 команд.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc