Регіон РівнеРівненські школярі не складатимуть обов'язкової підсумкової атестації

Рівненські школярі не складатимуть обов’язкової підсумкової атестації

У Рівному школярі не складатимуть підсумкову атестацію.

Про це інформує Рівненська міська рада.

Це стосується учнів, які цього року завершують здобуття початкової (4-ті класи) та базової загальної середньої (9-ті класи) освіти. Відповідний наказ вже підписаний міністром освіти Сергієм Шкарлетом.

– Таке рішення ухвалене через переведення єдиної державної системи цивільного захисту у режим надзвичайної ситуації. Власне через ситуацію з пандемією коронавірусу в Україні. Втім, це буде не на постійній основі, а лише цього року, – розповів начальник управління освіти Богдан Турович.

Зазначимо, що у документі про освіту учнів, які цьогоріч не складатимуть ДПА, буде позначка «звільнений(а)».

Читайте також: Для молоді потрібні реальні дії: у Рівному створять нову Молодіжну раду (ФОТО/ВІДЕО)

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc