Регіон РівнеРівненські нацгвардійці отримали відзнаки

Рівненські нацгвардійці отримали відзнаки

Національна гвардія України відзначає десятиріччя. З цієї нагоди начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль привітав рівненських нацгвардійців та вручив їм відзнаки.

«Ще у мирний час представники Нацгвардії забезпечували порядок на вечірніх вулицях Рівного. Нині, коли війна, вони боронять країну зі зброєю в руках, охороняють критичні об’єкти. Вічна пам’ять та шана тим, хто загинув. Дякую за службу усім, хто на передовій, і тим, хто в тилу. Ви завжди можете розраховувати на нашу підтримку», – наголосив Олександр Коваль.

photo_2024-03-26_13-27-09

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc