Регіон РівнеРівненські медики записали вірш про COVID (ВІДЕО)

Рівненські медики записали вірш про COVID (ВІДЕО)

Колектив Центральної міської лікарні Рівного підтримав челендж від міського голови Олександра Третяка. Медики записали відео привітання у віршованій формі.

 

Автор віршованого вітання Олена Михальчин, старша медична сестра відділення загальної неврології.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc