Регіон РівнеРівненські комунальники очищають центр міста від снігу (ФОТО)

Рівненські комунальники очищають центр міста від снігу (ФОТО)

Працівники міськШЕУ знову очищають Рівне від снігових опадів. Зокрема, вивозять сніг із центру міста.

Про це розповів заступник міського голови Рівного Володимир Дяк.

Таким чином, розширють смугу для руху. Наразі вони працюють на вулиці Соборній. Не оминають увагою комунальники і розчищення міських зливних каналізацій. Адже за вікном вже плюсова температура, то ж місто має бути готовим до талої води.

Читайте також: У Рівному з недобросовісними перевізниками розриватимуть договори

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc