Регіон РівнеРівненські комунальники активно готують місто до приходу весни (ФОТО)

Рівненські комунальники активно готують місто до приходу весни (ФОТО)

Працівники тресту зеленого господарства активно готують Рівне до приходу справжньої весни.
Про це інформує Рівненська міська рада.
Протягом минулого тижня у різних частинах міста комунальники виконували такий тип робіт:
  • обрізку гілля та кущів, видалення чагарників на Меморіалі Слави.
  • обрізку кущів і вирубування порослі на вулиці Литовській.
  • обрізку гілля на вулиці Відінській, Кавказькій та парку ім. Т.Г. Шевченка.
  • внесення органічних добрив (торфу) по газонах міста.

Якщо мешканці вбачають необхідність обрізки гілля дерев чи видалення аварійних зелених насаджень, їм необхідно звернутись із письмовою заявою в управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Рівненської міської ради (вул. Шевченка, 45).

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc