Четверо вихованців ДЮСШ №1 з Рівного: Діана Яблонська, Дмитро Котовський, Максим Кузнєцов та Ян Гаврюк — увійшли до складу збірної України з лижних видів спорту та візьмуть участь у XXV зимових Олімпійських іграх.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Віктора Шакирзяна.
Загалом національну команду України представлятимуть 22 спортсмени, серед яких четверо — рівняни.
Зимова Олімпіада триватиме з 6 по 22 лютого 2026 року в Італії, у містах Мілан та Кортіна-д’Ампеццо.

Нагадаємо, на Рівненщині фінішував другий етап змагань «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги».
