Регіон РівнеРівненські енергетики повертають світло херсонцям (ФОТО)

Рівненські енергетики повертають світло херсонцям (ФОТО)

Нині 23 працівники «Рівнеобленерго» та 8 одиниць техніки продовжують повертати світло херсонцям. Це, зокрема, представники бригад із Дубенської, Млинівської та Корецької дільниць.

Про це повідомив начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

IMG_20230619_102804_385

Роботи проводять за кілька десятків кілометрів від зони великого підтоплення, спричиненого підривом ГЕС.

IMG_20230619_102801_718

Спільно із колегами з Херсонщини, Житомирщини та Кіровоградщини відновлюють зруйновані ворогом електромережі й подають напругу в оселі мешканців Бериславщини. Дякуючи цьому, до сіл повертаються жителі. Регіон поступово оживає…

IMG_20230619_102809_186

Нагадаємо, наші енергетики повернули живлення вже понад 40 населених пунктів Таврійського краю.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc