Нагадаємо, загалом в олімпіаді брало участь понад 100 шкіл. Національну олімпіаду “Благаю, світись!” запустила компанія “ОККО“.
Рівненська школярка отримала “айфон” за знятий соціальний ролик (ВІДЕО)


Нагадаємо, загалом в олімпіаді брало участь понад 100 шкіл. Національну олімпіаду “Благаю, світись!” запустила компанія “ОККО“.