Для забезпечення автономного теплопостачання Рівненська облдержадміністрація передала киянам обігрівачі різних типів, теплові установки, генератор та газові балони.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Рівненську ОДА.
Допомогу вдалося отримати завдяки співпраці рівненського благодійного фонду «Житець» та німецької організації Flüchtlingsrat Ulm/Alb-Donau-Kreis e.V.
«Це перша партія допомоги. Вже готова до відправки в Україну наступна. Дякую жителям Ульма та всьому німецькому народу за підтримку. В умовах ворожої агресії важливо відчувати, що ми не одні», – зазначив очільник Рівненської ОДА Олександр Коваль.
Нагадаємо, рятувальники ліквідували масштабну пожежу у Сарненському районі.
