У неділю, 5 квітня, у спорткомплексі ДЮСШ міста Здолбунів відбудеться турнір із джиу-джитсу West Side Cup. У його межах ветеранам презентують цей вид спорту як ефективний спосіб фізичного та психологічного відновлення.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Рівненську ОДА.
Для ветеранів проведуть відкрите тренування. Усі охочі зможуть спробувати себе в адаптивному єдиноборстві, познайомитися з тренерами та зробити перший крок до занять спортом.
Початок ветеранських поєдинків — о 14:00, після них відбудеться відкрите тренування.
Нагадаємо, рівненські парадзюдоїсти принесли Україні медалі на Кубку світу.
