У липні торік двоє чоловіків прийшли до будинку 53-річного жителя села Семидуби. Коли господар відчинив двері, нападники розпилили йому в очі сльозогінний газ та проникли всередину.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на поліцію Рівненської області.
29-річний місцевий мешканець силоміць утримував чоловіка, поки 26-річний дубенчанин обшукував кімнати. Знайшовши мобільний телефон, гаманець із 14 000 гривень, паспорт та банківську картку, спільники з викраденим втекли.
Двом раніше судимим фігурантам повідомили про підозру.
Крім того, 29-річному чоловіку за вчинення крадіжки: через декілька днів він проник до будинку 64-річної дубенчанки та викрав 40 тисяч гривень.
Матеріали скеровані до суду.
Нагадаємо, викрили рівнянку на збуті психотропних речовин в особливо великих розмірах.
