Регіон РівнеРівненська областьУ Дубенському районі п'яний водій втік з місця ДТП

У Дубенському районі п’яний водій втік з місця ДТП

Учора, близько 7-ої ранку, патрульні отримали виклик, що у селі Підзамче на вулиці Почаївській водій на синьому автомобілі Volkswagen Passat вʼїхав у паркан і покинув місце ДТП після скоєного.

Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на патрульну поліцію Рівненської області.

На місці події інспектори виявили камеру відеоспостереження, встановили водія, який скоїв ДТП, та з’ясували його місцезнаходження. Автомобіль Volkswagen Passat виявили у дворі за місцем проживання власника в селі Підлипки.

Під час спілкування поліцейські у 43-річного водія виявили ознаки алкогольного сп’яніння. Від проходження огляду як на місці, так і в медичному закладі він відмовився. Також інспектори встановили, що чоловік ніколи не отримував посвідчення водія.

Нагадаємо, оштрафували п’яну 21-річну самокатчицю у Рівному.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc