Учора, близько 7-ої ранку, патрульні отримали виклик, що у селі Підзамче на вулиці Почаївській водій на синьому автомобілі Volkswagen Passat вʼїхав у паркан і покинув місце ДТП після скоєного.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на патрульну поліцію Рівненської області.
На місці події інспектори виявили камеру відеоспостереження, встановили водія, який скоїв ДТП, та з’ясували його місцезнаходження. Автомобіль Volkswagen Passat виявили у дворі за місцем проживання власника в селі Підлипки.
Під час спілкування поліцейські у 43-річного водія виявили ознаки алкогольного сп’яніння. Від проходження огляду як на місці, так і в медичному закладі він відмовився. Також інспектори встановили, що чоловік ніколи не отримував посвідчення водія.
Нагадаємо, оштрафували п’яну 21-річну самокатчицю у Рівному.
