Питання охорони здоров’я та доступності медичних послуг стало одним із ключових під час селекторної наради під головуванням Прем’єр-міністерки України Юлії Свириденко.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Рівненську ОДА.
Окремо було розглянуто показники Рівненської області у сфері охорони здоров’я.
«Доступність медицини — це не статистика, а реальні можливості для людей отримати необхідну допомогу вчасно і якісно. На Рівненщині ми системно розширюємо ці можливості: від програми «Доступні ліки» до сучасних послуг з ендопротезування та скринінгу здоров’я 40+. Розвиток системи охорони здоров’я залишається одним із пріоритетів регіону, адже медична допомога повинна бути ще ближчою і доступнішою для кожного мешканця Рівненщини», — наголосив Олександр Коваль.

Нагадаємо, безоплатний огляд пацієнтів провели лікарі Рівненського обласного протипухлинного центру.
