У листопаді минулого року житель села Масевичі спільно зі знайомими розпивали алкогольні напої у будинку мешканки селища Рокитне. Коли ж чоловік зайшов до однієї з кімнат, побачив мобільний телефон 42-річного односельчанина та викрав його.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на поліцію Рівненщини.
Поліцейський офіцер громади виявив зловмисника наступного дня неподалік ломбарду: той якраз здав крадений телефон.
Житель Сарненського району отримав вирок
Рокитнівський районний суд виніс вирок: 5 років і 3 місяці позбавлення волі.
Нагадаємо, моторошне вбивство та самогубство на Рівненщині: постріл у груди, а потім у голову.
