27-річна костопільчанка неодноразово залишала малолітню доньку без належного нагляду на тривалий час, обмежувала в харчуванні й одязі, ухиляючись від її виховання.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на поліцію Рівненської області.
Наразі дівчинка та її троє братів проживають із батьком.
Суд виніс вирок по справі: 2 роки позбавлення волі.
Нагадаємо, у Рівному на Соборній патрульні зупинили водія, який проїхав перехрестя на червоне світло: що виявили.
