Регіон РівнеРівненська областьЩе одна група школярів з Рівненщини поїхала на оздоровлення до «Артеку»

Ще одна група школярів з Рівненщини поїхала на оздоровлення до «Артеку»

Це вже четверта група з початку року. В групі 20 дітей пільгових категорій.

Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Олександра Коваля.

Оплачує відпочинок держава. Рівненська ОДА – формує групи та займається організацією доїзду.

Прийом заяв на оздоровлення відбувається у підрозділах соцзахисту у тергромадах.

Під час попередніх двох заїздів до «Артеку» вже оздоровили 28 дітей з Рівненщини.

Нагадаємо, тролі та велетні оживають: у Рівному стартує фантастичний «Парк Легенд».

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc