Це вже четверта група з початку року. В групі 20 дітей пільгових категорій.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Олександра Коваля.
Оплачує відпочинок держава. Рівненська ОДА – формує групи та займається організацією доїзду.
Прийом заяв на оздоровлення відбувається у підрозділах соцзахисту у тергромадах.
Під час попередніх двох заїздів до «Артеку» вже оздоровили 28 дітей з Рівненщини.
Нагадаємо, тролі та велетні оживають: у Рівному стартує фантастичний «Парк Легенд».
