Делегація з Рівненської області на чолі із начальником ОВА Олександром Ковалем бере участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України. Панельна дискусія «Діалог громад з Парламентом» відбулася під керівництвом голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Рівненську ОВА.
До складу делегації увійшли голова обласної ради Андрій Карауш, очільники Рівненської, Сарненської, Корецької, Гощанської, Городоцької та Клесівської тергромад. Онлайн доєдналися заступники начальника ОВА та профільні начальники департаментів та управлінь.
Серед питань для обговорення – реформа старшої профільної школи, що набирає чинності з 2027 року. А також міжнародне співробітництво громад, підвищення заробітних плат для військовослужбовців, освітян та працівників соціальної галузі.
Нагадаємо, результати виборів на голову ради ветеранів від Рівненської області.
