Вчора оперативники у селі Малі Сади, що на Дубенщині, викрили двох «закладчиків» — 30-ти та 31-річного жителів Волині.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на поліцію Рівненщини.
Фігуранти займалися розповсюдженням заборонених речовин шляхом «закладок». Чоловіки встигли зробити на території лісу 100 закладок з наркотиком та психотропом, 54 з них правоохоронці вилучили під час огляду місцевості.
Крім того, під час поверхневого огляду автомобіля молодшого із жителів Волині на задньому сидінні поліцейські виявили 206 згортків з альфа-PVP та 47 з канабісом, підготовлені для подальшого збуту.

Вартість вилученого за цінами «чорного» ринку становить понад 850 тисяч гривень. Санкція статті передбачає до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Нагадаємо, заробляв на нелегалах і зберігав наркотики: деталі затримання ділка з Сарненського району.
