Йдеться про змагання “Захист України”, які вперше відбулись у Закарпатській області. Команда “Рівненська Січ” була сформована із хлопців та дівчат з двох закладів Рівненщини – військового ліцею в Острозі та Обласного наукового ліцею в Рівному.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Андрія Карауша.
Одинадцятикласники змагались у стрілецькій підготовці, тактичній медицині, пілотуванні дронів та долали смугу перешкод. Наші стали кращими серед 20-ти команд, при тому, що шість колективів були сформовані виключно із представників саме військових ліцеїв.
Нагадаємо, ще одна група дітей з Рівненщини вирушила на оздоровлення в «Артек».
