Регіон РівнеРівненська митниця передала на потреби ЗСУ 19 транспортних засобів

Рівненська митниця передала на потреби ЗСУ 19 транспортних засобів

Днями рівненські митники разом з представниками Управління забезпечення примусового виконання рішень передали військовим два конфісковані вантажні автомобілі. А загалом, з початку повномасштабного вторгнення рівненська митниця передала на потреби ЗСУ 19 транспортних засобів.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на фб-сторінку митниці.

А точніше, було передано конфіскованого майна, яке стало власністю держави на законних підставах, вартістю понад 7 мільйонів гривень.

  • 19 транспортних засобів на суму 2 млн. 360 тис. грн.;
  • будівельних матеріалів на суму 711 тис. грн.;
  • цигарок та тютюнових виробів – 1 млн. 603 тис. грн.;
  • медикаментів – 688 тис. грн.;
  • бензину – 7 тис. грн.;
  • пиломатеріалів, лісу кругляку – 44 тис. грн.;
  • іншого майна, у тому числі, товарів широкого вжитку – 1 млн. 796 тис. грн.

Нагадаємо, на Рівненщині школяр передав для ЗСУ всі гроші, які збирав на відпочинок.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc