Регіон РівнеРівненська дзюдоїстка Катерина Шепелюк виборола «золото» на Дефлімпійських іграх 

Рівненська дзюдоїстка Катерина Шепелюк виборола «золото» на Дефлімпійських іграх 

Рівненська дзюдоїстка Катерина Шепелюк здобула золото на XXV літніх Дефлімпійських іграх у Токіо.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на голову Рівненської обласної ради Андрія Карауша.

У фінальному поєдинку спортсменка впевнено перемогла суперницю з Південної Кореї. Це був виступ в особистому заліку, частину якого зафіксували на відео.

Катерина змагається у ваговій категорії до 63 кг та є вихованкою Заслуженого майстра спорту України Михайла Романкевича. На відбірковому етапі вона здолала дзюдоїстку з Казахстану всього за кілька секунд.

Для Шепелюк це не перша золота медаль на Дефлімпійських іграх — спортсменка вкотре підтвердила свій високий рівень.

Нагадаємо, рівненський плавець представить Україну на Дефлімпійських іграх у Токіо.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc