Рівненська дзюдоїстка Катерина Шепелюк здобула золото на XXV літніх Дефлімпійських іграх у Токіо.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на голову Рівненської обласної ради Андрія Карауша.
У фінальному поєдинку спортсменка впевнено перемогла суперницю з Південної Кореї. Це був виступ в особистому заліку, частину якого зафіксували на відео.
Катерина змагається у ваговій категорії до 63 кг та є вихованкою Заслуженого майстра спорту України Михайла Романкевича. На відбірковому етапі вона здолала дзюдоїстку з Казахстану всього за кілька секунд.
Для Шепелюк це не перша золота медаль на Дефлімпійських іграх — спортсменка вкотре підтвердила свій високий рівень.
Нагадаємо, рівненський плавець представить Україну на Дефлімпійських іграх у Токіо.
