Рівненщина прийняла ще три поїзди. На них прибули 42 людини.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на поліцію Рівненщини.
Рівненська область продовжує приймати мешканців східних регіонів, які рятуються від ворожих обстрілів. Упродовж двох місяців область прийняла 33 поїзди. Новий дім тут знайшли 479 мешканців із Донеччини, яким дали прихисток в різних громадах.
Нагадаємо, Рівненщина зустріла воїна, що понад три роки перебував у російському полоні.
