Регіон РівнеРівненщина отримала нове рятувальне обладнання

Рівненщина отримала нове рятувальне обладнання

Сьогодні 16 територіальних громад Рівненщини отримали нове рятувальне обладнання: бензинові генератори, бензорізи, бензопили та мотопомпи.

Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Олександра Коваля.

Їх придбали у межах проєкту Програми Interreg NEXT Польща – Україна 2021 – 2027. Загальна сума грантових коштів – 552 тис. євро.

Крім постачання обладнання, проєкт також передбачає навчання рятувальників у громадах.

Нагадаємо, у Рівному готуються до запуску освітньої реформи.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc