Сьогодні 16 територіальних громад Рівненщини отримали нове рятувальне обладнання: бензинові генератори, бензорізи, бензопили та мотопомпи.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Олександра Коваля.
Їх придбали у межах проєкту Програми Interreg NEXT Польща – Україна 2021 – 2027. Загальна сума грантових коштів – 552 тис. євро.
Крім постачання обладнання, проєкт також передбачає навчання рятувальників у громадах.
Нагадаємо, у Рівному готуються до запуску освітньої реформи.
