Регіон РівнеРівненщина отримала нове медичне обладнання

Рівненщина отримала нове медичне обладнання

На Рівненщину надійшли апарати рентгенографії з високою роздільною здатністю.

Про це інформує Рівненська ОВА.

Міністерство охорони здоров’я України передало для області новий рентгенівський цифровий апарат «HF-525Plus» та апарат з ультразвукової діагностики експертного класу «Ultrasound Diagnostic System Vivid ig». Дана техніка допоможе проводити рентгенографію людей з високою роздільною здатністю та вчасно виявляти різноманітні патології.

«Встановили дане обладнання на базі обласного спеціалізованого диспансеру радіаційного захисту населення. Апарати вже готові надавати пацієнтам точну та ефективну діагностику», – розповів начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль.

Тим часом у Рівному проводять акцію для донорів: Здай кров та отримай подарунок.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc