Про те, що діти не повернулись додому до поліції 29 березня повідомила опікунка, жителька Острозької ТГ.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на поліцію Рівненської області.
На пошуки 15-річного хлопця та його 13-річної сестри орієнтували особовий склад ювенальної превенції та громадськість через засоби масової інформації.
Сьогодні правоохоронці розшукали дітей у квартирі їх знайомої рівнянки.
Вони пояснили, що хотіли погуляти та мали намір повернутися додому. Наразі їх повернули батькам-вихователям. Із усіма поліцейські провели профілактичні бесіди.
Нагадаємо, 17-річний водій у Рівненському районі попався поліції з ознаками сп’яніння.
