Усіх бажаючих запрошують завтра на “Екоп’ятницю” у парк Шевченка. Початок — 11:00. Збір біля колеса огляду. У програмі: прибирання території парку та висадка дерев.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Віктора Шакирзяна.
Також закликають приносити з собою саджанці: кленів, ялинок та дубів — висотою не менше ніж 1,5 метра. Ті, хто подарує парку саджанець, може стати власником іменного дерева.
Організатори забезпечать учасників необхідним інвентарем. Для гостей заходу буде облаштовано фотозону, а після завершення робіт на усіх учасників чекатиме частування бограчем.
Нагадаємо, рівненські парадзюдоїсти принесли Україні медалі на Кубку світу.
