Рівненські патрульні отримали повідомлення від небайдужої громадянки про те, що на вулиці Михайла Старицького її діти під час прогулянки в траві знайшли жінку похилого віку.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на патрульну поліцію Рівненщини.
Рівненські патрульні виявили 84-річну громадянку, яка перебувала в безпорадному стані
З’ясувалось, що жінка майже 9 днів тому пішла з дому та не повернулася. Вона заблукала, але, на щастя, з нею все добре. Патрульні доставили пенсіонерку додому та передали доньці.
Нагадаємо, сарненські патрульні отримали звернення про розгублену літню жінку.
