Як розповіли журналістам РІВНЕ ОНЛАЙН власники будинку, в момент влучання БПЛА в будинку знаходилася жінка і дитина. Дитина якраз перебувала на другому поверсі будинку. Те, що не спрацювала бойова частина і люди не постраждали, можна назвати дивом…
Зараз власники збентежені, комунальники ліквідовують наслідки. Актуальне питання стосовно фінансової допомоги, адже другий поверх будинку зруйновано практично вщент.

Нагадаємо, вчора у Рівному було влучання у житловий будинок.
