Регіон РівнеРівнеДелегація з Рівного зміцнила партнерські відносини з Норвегією

Делегація з Рівного зміцнила партнерські відносини з Норвегією

Делегація з Рівного здійснила візит до Королівства Норвегія. Це стало важливим кроком у розвитку міжнародної співпраці та зміцненні партнерських відносин.

Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Віктора Шакирзяна.

Під час візиту підписали угоду про партнерство між містами Рівне та Хамар. Це відкриває нові можливості для обміну досвідом, реалізації спільних проєктів та впровадження сучасних рішень у різних сферах життєдіяльності громади.

У місті Фредрікстад делегація з Рівного взяла участь у роботі Ради з питань надзвичайної готовності.

Було представлено досвід Рівного щодо реагування на надзвичайні виклики, зокрема пов’язані з перебоями електропостачання та забезпеченням стабільної роботи міської інфраструктури в умовах воєнного стану.

Нагадаємо, із залишків ворожої техніки: військові подарували Рівному унікальну браму.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc