31 липня до громади прибуває екіпаж місії «На щиті». Цього дня відбудеться супровід полеглих Захисників додому в інші області.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Фейсбук-сторінку На ЩИТІ.Рівненшина.
Перший супровід:
- Збір о 19:45 біля СМЕ (можливе уточнення часу)
- Виїзд колони — о 20:00
- Маршрут: СМЕ — Соборна — Автовокзал — Київське кільце
Другий супровід:
- Збір на Київському кільці — завчасно
- Орієнтовний час прибуття — 21:00
- Маршрут: Київське кільце — Автовокзал — Соборна — СМЕ
Рівнян та усіх небайдужих просять гідно зустріти Героїв, по-можливості під’їхати до початкової точки супроводу.
Нагадаємо, починаючи із завтрашнього дня на Рівненщині по-іншому вмикатимуть сигнал повітряної тривоги.
