Сьогодні вранці один із мікрорайонів Рівного залишився без води через аварію водопроводу. Аварія сталася о 10:40 у мікрорайоні Басів Кут.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Рівнеоблводоканал.
Без води залишилися мешканці мікрорайону Басів Кут. Ремонтна бригада “Рівнеоблводоканалу” вже працює на місці та робить усе можливе, щоб якомога швидше відновити водопостачання. Мешканцям радять підготуватися до тимчасових незручностей.
Очікуваний час завершення робіт повідомлять додатково.
Нагадаємо, графік відключення електроенергії у Рівному та області 18 березня.
