Регіон РівнеРеформа МСЕК стартувала на Рівненщині 

Реформа МСЕК стартувала на Рівненщині 

На Рівненщині стартувала реформа МСЕК. З 1 січня на зміну МСЕК заступили експертні команди. Вони перебувають у 13 лікарнях на території Рівненщини. 

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Рівненську ОВА.

У лікарнях працюють 64 експертні команди. Наразі медичні працівники вже мають оцифровані справи. Усі матеріали лікарі отримують лише в електронному форматі.

А це означає, що пацієнт і лікарі не знають один про одного. Це зроблено для того, аби зменшити корупцію.

Директор Департаменту цивільного захисту та охорони здоровʼя населення Рівненської ОДА Олег Вівсянник розповів, що наразі, поки нарікань та скарг щодо роботи комісій не надходило.

Нагадаємо, ми повідомляли раніше, які саме заклади на Рівненщині функціонують з експертними командами на заміну МСЕК.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc