На Рівненщині сусіди врятували життя літній жінці. Жителі будинку кілька днів не бачили 77-річну сусідку й занепокоїлися. Вони зателефонували на лінію «102».
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Патрульну поліцію Рівненської області.
Патрульний Ілля Шевченко разом із рятувальником ДСНС через вікно потрапили до квартири та знайшли жінку знесиленою й у тяжкому стані.
Медики надали першу допомогу та госпіталізували її до лікарні.
Нагадаємо, на Рівненщині жінки повірили у «матеріальну допомогу» й залишилися без грошей.
