Регіон РівнеП'яний водій в'їхав у поліцейське авто у Рівному

П’яний водій в’їхав у поліцейське авто у Рівному

На перехресті вулиць Василя Червонія — Захисників Маріуполя екіпаж виявив транспортний засіб Mercedes-Benz, водій якого не подав сигнал світловим покажчиком повороту відповідного напрямку.

Про це повідомляє патрульна поліція Рівненщини.

Патрульні вирішили зупинити транспортний засіб і поспілкуватись із водієм. Водій той вийшов з авто, воно відкотилося назад та в’їхало у службове.

У водія поліцейські виявили ознаки алкогольного сп’яніння. Кермувальник у присутності двох свідків відмовився пройти огляд на стан сп’яніння на місці зупинки транспортного засобу та у медичному закладі.

А на Рівненщині патрульні зупинили водія, який «чудив» на дорозі.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc