Регіон РівнеП'яний водій в'їхав у паркан у Рівному

П’яний водій в’їхав у паркан у Рівному

Сьогодні, близько 1-ї години, на вулиці Поповича патрульні помітили автомобіль Toyota, водій якого порушував комендантську годину.

Про це повідомляє патрульна поліція Рівненщини.

Коли керманич побачив службовий автомобіль, то різко змінив напрямок руху, але не вибрав безпечної швидкості руху та наїхав на паркан біля приватного господарства.

Інспектори виявили у нього ознаки алкогольного сп’яніння. Водій погодився пройти огляд на місці, результат: 0,74 проміле.

Нагадаємо, на Рівненщині поліцейські врятували чоловіка, який мав намір скоїти самогубство.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc