Учора на вулиці Білій у Рівному сталася ДТП за участю 46-річного водія Ford Mondeo. Чоловік не обрав безпечної швидкості, не впорався з керуванням та в’їхав у бетонний паркан.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Патрульну поліцію Рівненської області.
Медична допомога йому не знадобилася, а автівка отримала механічні пошкодження.
Патрульні під час спілкування помітили у водія ознаки алкогольного сп’яніння. Алкотестер показав 2,05 проміле. На чоловіка склали два протоколи: за керування у стані сп’яніння та за порушення ПДР, що спричинило ДТП. Автомобіль евакуювали на арештмайданчик.
Нагадаємо, у Рівному п’яний водій електросамоката втік із місця ДТП.
